İnşaat Güvenlik Ağı ve Diğer Emniyet Filesi Çeşitleri

Üretimini ve montajını yapmakta olduğumuz inşaat eminiyet filesi sınıfları TS EN 1263 standartlarına uygundur.

S Tipi, T Tipi, U Tipi ve V Tipi Güvenlik Filesi sistemleri imalat ve montajı için lütfen bizi arayınız.

Güvenlik Filesi Sistem  Montajında Türkiye’nin En Uygun Nakit Fiyatları Tel: 0850 346 22 72

İnşaat güvenlik ağı, raf emniyet filesi, balkon filesi, havuz güvenlik filesi, kar emniyet filesi ve talep edeceğiniz her türlü alan için özel ölçülerde güvenlik filesi imalatı mevcuttur.

İnşaat Güvenlik Ağı Standartları

İnşaat güvenlik filesi TS EN 1263 standartları iş güvenliği ve sağlığı açısından çok önemlidir ve ayrıca yönetmeliklerde bu standartlara değinilmiştir.

TS EN 1263 standartları 1 ve 2 olarak ikiye ayrılmaktadır. Birinci kısımda inşaat güvenlik ağı iplik ve file türlerine değinilirken ikinci standartta bu ağların montajı ve konumlandırmasına dair belirli standartlar oturtulmuştur. Bu standartların ikisine de  Yapı İşlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliği içerisinde değinilmiştir. Böylece TS EN 1263 standartlarının uygulanması bir ZORUNLULUK haline gelmiştir.

Güvenlik Ağı Fiyatları

Toptan alımlarda %10 indirim avantajını kaçırmayın!

Güvenlik Ağı Kalınlığı İplik Türü Fiyat
4mm Makine Örgüsü % 100 Polyamid 7.50 TL / m²
5mm Makine Örgüsü % 100 Polyamid 8.50 TL / m²
6mm El Örgüsü % 100 Polyamid 9.75 TL / m²
7mm El Örgüsü % 100 Polyamid 12.00 TL / m²

Üretmekte olduğumuz standartlara uygun emniyet filesi fiyatları iplik türüne göre değişmektedir. Montajlı ve montajsız çeşitli türlerdeki güvenlik ağı fiyatları için lütfen bizi arayın.

Uzatma Konsolu ve Montaj Dahil İş Güvenliği Filesi Fiyatı

Çeşitli tiplerdeki güvenlik filesi uygulamaları yanda listelenmiştir. Buna göre seçiminizi yaparak ve inşaat alanınızın çevre ölçüsünü belirterek bizden montaj dahil net bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Bize inşaatınızın AutoCAD projesini iletebilirsiniz. Projenizi: info@avrupafile.com adresine iletiniz.

Tel: 0507 307 94 93